Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА Southbridge NH82801HB NH82801HH NH82801HR нова 20-тест од 15 дена од

Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА Southbridge NH82801HB NH82801HH NH82801HR нова 20-тест од 15 дена од

DEN 802.08

Тековен

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
YUFO-IC
Температурата На Работа:
datesheet
Моќ Дисипација:
datesheet
Број На Модел На:
datesheet
Напон:
datesheet
Состојба:
Нови
Примена:
datesheet
Тип:
ic

Слични понуди