10 парчиња / многу HDMI ЖЕНСКИ ЖЕНСКИ СПОЈКА АДАПТЕР JOINER Конвертор КОНЕКТОР 1080P

10 парчиња / многу HDMI ЖЕНСКИ ЖЕНСКИ СПОЈКА АДАПТЕР JOINER Конвертор КОНЕКТОР 1080P

DEN 396.00
-27 %
DEN 542.40

Тековен


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Конектори : HDMI Женски Женски.
HDMI женски женски, да ги прошири своите HDMI кабел
Поддршка резолуции до 1080p
Злато Позлатен интерфејс, одличен отпорноста на електромагнетни пречки (RFI и EMI)
Се користи за рамни панел HDTVs и други кука-ups, каде просторот е ограничен
Вклучени :
10 x Женски Женски HDMI кабел конвертор
1x следење на број


Останатите карактеристики

Конектор A:
HDMI
Пол:
Женски-Женски
Големина:
4x4x1.6cm
Број На Модел На:
Женски Женски HDMI кабел конвертор
Тип:
HDMI
Конектор Б:
DVI,HDMI
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
Haosim
Пакет:
Yes
Засилувач:
No
Тежина:
10g
Надворешен Извор На Енергија:
No

Слични понуди