Најновите 1 Кутија Coloful Сликарство Гел Светли Бои, UV/LED Гел Fingertip Уметност Помине Гел за Нокти Поставен 36 Бои Избор Број 1-Бр 18

Најновите 1 Кутија Coloful Сликарство Гел Светли Бои, UV/LED Гел Fingertip Уметност Помине Гел за Нокти Поставен

DEN 44.00
-13 %
DEN 50.40

Тековен


Опис :
100% Сосема Нов УВ гел.
Нето тежина : 0.25 мл / 8ml секој
Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти лажни нокти, природни нокти, итн.
Помогне во зајакнувањето на вашите нокти со траен сјајна грб.
Се применуваат УВ гел на ноктите и место под УВ ламба, се додека целосно суви.
Погоден за професионална употреба или дома dayly употреба.
Треба да се користи со УВ ламба.
Различни бои за да изберете во зависност од вашата личност, облека, настан итн.
Подарок за вашите пријатели, семејство, колега, роднини или себе си.
Идеален за оние кои сакаат да бидат flashy & брилијантен да страните.
Напомена : Лесно да се солидификационно под светлината,за да не се изложени на светлина долго време.
Материјал : УВ Гел


Останатите карактеристики

Бренд Име:
БУ-Bauty
НЕТО-WT.:
0.25 мл / 8ml секој
Тип:
Слика Гел
Број На Модел На:
M0379
Количина:
1 кутија
Состојка:
УВ Гел
Тип На Објект:
Гел На Ноктите
боја:
36 Бои

Слични понуди