Нов НУ-7100-630I-А2 НУ 7100 630I А2 BGA Чипсет

Нов НУ-7100-630I-А2 НУ 7100 630I А2 BGA Чипсет

DEN 440.64

ТековенОстанатите карактеристики

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
НУ-7100-630I-А2
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA

Слични понуди