Случај за coque iPhone 6 Плус Случај за fundas iPhone 6S Плус Покрие Случај 5.5 инчен + Стојат Држачот на ifone mobiiltelefon

Случај за coque iPhone 6 Плус Случај за fundas iPhone 6S Плус Покрие Случај 5.5 инчен + Стојат Држачот на ifone

DEN 246.00
-21 %
DEN 311.04

Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Случај за coque i Phone 6 Плус Случај за fundas i Phone 6 S Плус Покрие Случај 5.5 инчен + Стојат Карта Носителот


Останатите карактеристики

Бренд Име:
mksup
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус
Големина:
for Apple iPhones 6 Plus appple Cover phonen Cristal Caso Cove
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Симпатична,Егзотични,Апстракт,Животински
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
за iohone iphon телефон kryty aphon iphon estuche ајакс ihone Apple
Најчестиот Вид:
за iphine iohone balr movil iphoe ifon Назад kryty iphon ifone
Бродови Од:
за aphon ipone carcasas прекрасен iPhone iphoe capinhas Caso iphoe iP
осветлување:
за ihpone ihpone преносни celular iphoe aifon случај телефон iphoe ако
Водоотпорен:
за Apple iphone 6 Плус iphione Caso aiphon heacy csse debloque
Инсталација:
за ihpone iphine fundas ајакс Apple ifone fundas carcasa aifon ihpone
Материјал:
СТП Кожа
Функција:
Флип Случај; 2 X Кредитна Картичка Носители; Стојат Функција
Функција:
Заштита на Вашиот Телефон од Гребење, Нечистотија, и др
испорака датум :
1 да 2 Работен Ден
Пакет:
OPP Вреќа Само
Стил:
Паричникот Случај, Флип Случај
Компатибилен Модел 1:
за coque iPhone 6 Плус Случај
Компатибилен Модел 2:
за fundas iPhone 6S Плус Покрие Случај 5.5 инчен

Слични понуди