Г-дин Чарлс CMC011 Риболов Намамат 58mm/10g 0-1 носители.8 m Лебди Избрани Swimbait Crankbaits Тешко мамка високо-јаглероден челик H

Г-дин Чарлс CMC011 Риболов Намамат 58mm/10g 0-1 носители.8 m Лебди Избрани Swimbait Crankbaits Тешко мамка

DEN 185.00
-46 %
DEN 342.72

Тековен


Вештачки shap и пливање ќе ја иритираат риба да го закачите. Направени од PLA.Риболов намами со висок квалитет и висока strenth. 2 X Силно,Здраво јаглерод челични рамни сплит nings тоа Guaranlee hooking до голема тежина риба. 3 D Високо симулација риба очи повеќе привлечни и вистински Голема тежина метални топки во внатрешноста го одобри долги кастинг. Јапонски технологија најдобрите високо-јаглероден челик максимална сила и острина.


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
Г-ДИН ЧАРЛС
Број На Модел На:
CMC011
Тип:
Вештачки Мамки
Должина(mm):
58
Тежина(g):
10
акција:
0-1 носители.8 M ЛЕБДИ
Куки тип:
Јапонски технологија најдобрите високо-јаглероден челик
боја:
10 бои

Слични понуди