Октопод Мушка Џемпер Ѓердан Накит Кристално За Жените Долг Ѓердан Приврзоци Кристал Синџир Christmars Вљубените Дена Подарок

Октопод Мушка Џемпер Ѓердан Накит Кристално За Жените Долг Ѓердан Приврзоци Кристал Синџир Christmars Вљубените

DEN 108.00
-42 %
DEN 186.72

Тековен


Сад (Околу 9-25 Дена)
| Велика Британија | | Австралија | Канада | (Околу 15-30 Дена)
| Германија | Австрија | Швајцарија | (За 15-35 Дена)
| Франција | Италија | (За 25-38 Дена)
| Other | (За 25-45 Дена)
Враќање&Размена политика
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. Оваа испорака аранжманот е со исклучок на нашите Јавни Празник
2 : Превозот Време
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната(Ние го избере Сингапур Пост Нормален Воздух Mail како нашиот Бесплатен Превозот Метод, тоа ќе потрае 20-35days. Но, ве молам, разберете може да биде многу причини предизвикува бојата разлики, како што се пропустливи, позадини, следи тип, итн.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings,
бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
Боја На Несовпаѓање
Ние ги преземе сите слики директно од нашите производи.
како за вашата Држава Customhouse.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ви благодарам многу за undestanding!!.
Плаќање
1 : ве Молам, осигурајте се дека вашиот превозот адреса е точно пред исплата,ви Благодариме !
2 : за Плаќање мора да бидат примени во рок од 3 работни дена од денот на аукција затворање.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
5.3 cm*5cm
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
AOCARLA
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XL069
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
подарок

Слични понуди