TVP5150 Модул FPGA SDRAM ПАЛ Видео Декодирање на Аналогни AV Влез Камера VGA Екранот

TVP5150 Модул FPGA SDRAM ПАЛ Видео Декодирање на Аналогни AV Влез Камера VGA Екранот

DEN 780.00
-5 %
DEN 820.32

Тековен


TVP5150 Модул FPGA SDRAM ПАЛ Видео Декодирање на Аналогни AV Влез Камера VGA Екранот L67
Опис :
Модул за употреба : TVP5150 за ПАЛ декодирање Обезбеди : FPGA тест програма : FPGA (ep4ce6) +SDRAM+5150+VGA екранот (Verilog) Експериментална демонстрација функција : аналогни камера пристап, VGA екранот Интерфејс : Пакет се Вклучени : 1 * TVP5150 модул
1.Сите наши Предмети ќе биде предаден во рок од 2-7 дена на расчисти исплата.
2. Ние ќе брод на defualt адреса во Aliexpress,ако не информира нас.
1.Ако имате некој проблем, за боја, квалитетот или другите, ве молиме слободно падна контактирајте со нас пред да ни остави неутрален/негативна повратна информација. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 2.Ние треба вашата поддршка и доверба. Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. 1.Ако објектот е на пат,ве молиме почекајте неколку дена трпеливо.ако го загуби или returnded, ние ќе го препрати или наплата . 2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот можеме да ја/наплата , или да се направи попуст за вас, откако ќе ја напушти ни прашање за објектот


Останатите карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
TVP5150 модул
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ReYeBu
Состојба:
Нови
SKU:
L67

Слични понуди