Сириската Арапска Република Сирија SYR арапски mens качулка pullovers дуксери мажите sweatshirt нови streetwear облека Спортски тренерки

Сириската Арапска Република Сирија SYR арапски mens качулка pullovers дуксери мажите sweatshirt нови streetwear

DEN 767.52

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Редовни
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
Тао е Љубов
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
Nat_Syrian01_MA
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик

Слични понуди