63v1000uf волумен 1000uf63v x12 electrolytic capacitor на Точноста: 20%

63v1000uf волумен 1000uf63v x12 electrolytic capacitor на Точноста: 20%

DEN 373.92

Тековен

Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот. - и двете ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме olve на проблемите. Let' s работат заедно olve на проблемот се во најраната погодност.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Слични понуди