TIG-400 Место Заварувач мулти функција инверторот TIG Alumnium мали заварување машина 110-500V Применливи electrode дијаметар 1.6-4.0

TIG-400 Место Заварувач мулти функција инверторот TIG Alumnium мали заварување машина 110-500V Применливи electrode

DEN 27497.00
-5 %
DEN 28944.00

Тековен


TIG-400 Место Заварувач мулти функција инверторот TIG Alumnium мали заварување машина 110-500 V
Применливи electrode дијаметар 1.6-4.0
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Место Заварувач
Модел : TIG-400
Напон : 110-500 V
Фрекфенција : 50 / 60 Hz
Применливи electrode дијаметар : 1.6-4.0
Производ Големина : 485*205*410mm
боја : портокалова
Пакување големина : 60*30*50cm
Тежина : 17kg
Изберете TIG-400 пакет три


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Димензии:
485*205*410mm
Max. Заварување Дебелина:
Други
Тежина:
12.8kg
Номинална Капацитет:
8.2
Номинална Должност Циклус:
60
Употреба:
ЗАВАРУВАЊЕ
Број На Модел На:
TIG-400
Број На Производ:
FC1469
Име:
Место Заварувач
Модел:
TIG-400
Напон:
110-500V
боја:
Портокал
Применливи electrode дијаметар:
1.6-4.0
Фреквенција:
50/60 HZ
Производ големина:
485*205*410mm
Пакување големина:
60*30*50cm
Тежина:
17kg

Слични понуди