Liislee Андроид Радио Автомобил DVD Плеер За БМВ Мини 2014~ година стерео радио мултимедијални GPS навигација со WIFI и Bluetooth AM/FM

Liislee Андроид Радио Автомобил DVD Плеер За БМВ Мини 2014~ година стерео радио мултимедијални GPS навигација

DEN 26520.00
-15 %
DEN 31200.00

Тековен

Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, обичај такса или царинските задоцнување.4 ДО+ Rockchip ARMV7 РК PX3 ПРОЦЕСОРОТ 1. Ние ќе прогласи $75 стандардно на фактурата за вашиот парцела да ви помогне да се избегне царинските давачки колку што е можно.вграден Bluetooth handsfree уред, вграден во супер радио модул, FM / AM радио поддршка
9.Inand Флеш : 16 GB 5.ПРОЦЕСОРОТ : Андроид 4. што можеме да ви помогне во врска со проблемот и ќе треба да се чека повеќе време за да го реши вашиот проблем.Русија customersplease даде на примачот ИМЕ и презиме. Гаранцијата на автомобил dvd е една година, ние сме биле продадени автомобили dvd речиси 8 години, ние можеме да снабдување на повеќето професионални aftersale услуга.
Увоз На Данок :
1.
Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму. Купувачот не може да ја откаже нарачката или барање за враќање на средствата врз основа на горенаведената причина.Ве молиме не го отвори спорот директно, или тоа ќе се постапува во текот на aliexpress спор тим.Германија& Европа клиенти, ве молиме да ги доставите на EORI бр. За Услугата :
1.O Box& не може да ја испорача без примачот телефон Не.4 ДО+ , HD 800*480 Пиксели , Капацитивни Екран. ако се избере "Fed Ex" Превозот.Бразил customersplease кажете му на вашиот данок бр.Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. - Супер Хардверски Перформанси, Осум -Core Rockchip ARMV7 РК PX3 ПРОЦЕСОРОТ 1. - Брз Одговор, Изградена во DDR3 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM - Интернет Забава, Вграден Wi Fi Модул & Поддршка 3 G LTE Dongle .RAM меморија(Меморија) : 2 GB DDR3 Голема брзина складирање 4. Обично процесот на налози во следните 24 часа откако ќе се плати, тоа е подобро ќе се провери пораки во текот на овој временски период, доколку имаме и други информации neededfrom вас.


Останатите карактеристики

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка Може да-Автобус,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Видео CD,Mp4,WMA,Mp3
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Големина:
8 Инчен Capacitance Екран На Допир
OSD Language:
Шпански,Норвешки,Еврејски,Италијански,Руски,Француски,Малајски,Германски,Англиски
Специјални Функции:
MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Вграден GPS
Материјал Тип:
resistive екран осетлив на допир
Бренд Име:
Liislee
За Возило Брендови/Модел:
Мини
Din:
Двојно Din
ROM:
16g
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Интерфејс:
plug and play
Резолуција:
800*480
Големина На Дисплеј:
8
Макс Надворешна Меморија:
32g
Од Моќ:
4*45W Говорникот
Оперативен Систем:
Андроид
RAM меморија:
2G
Напон:
12V
Име На Модел:
ХЛ-8836GB

Слични понуди