Реалниот обем на оригиналниот 50v47uf 6x7 47uf50v 6x12 electrolytic capacitor на Точноста: 20%

Реалниот обем на оригиналниот 50v47uf 6x7 47uf50v 6x12 electrolytic capacitor на Точноста: 20%

DEN 318.72

Тековен

- Една година гаранција .
Плаќање
1. Не се избере пожелно еден & остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle you 'd like!!!!!!!!!!!!
Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудат најдобри производи и услуги. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација).
На Увозни давачки или Давачки
1. - Нашите гигант не се проширува во сите производи, кои се физички или под ОН - нормална на условите како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
Дали се напомене дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. - и двете ве Молиме проверете со вас земја?S Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Слични понуди