Ekouaer Жени Секси Ruched Пред Sleepwear Прилагодливи Шпагети Рака Чипка Намали Тенок Cami Блузи Nighties Женски Дома Облека

Ekouaer Жени Секси Ruched Пред Sleepwear Прилагодливи Шпагети Рака Чипка Намали Тенок Cami Блузи Nighties Женски

DEN 354.00
-40 %
DEN 589.44

Тековен

Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела е испратен надвор. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела.
 
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.
 
Ние нудиме на големо услуга!!!
 
 
 
 
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
 
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. Ние гарантираме дека ќе се 100% се реши било каков проблем за вас. Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
 
Ние обезбедуваме бесплатен превозот во светот со Кина пост . Ако не се задоволни со нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме Ако можете да изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само еден пат, или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Спиење Блузи
Шаблон Тип:
Крпеница
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Ekouaer
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
7623
Јака:
Slash вратот
Материјал Состав:
95% полиестер, 5% spandex
Големина:
S, M, L, XL, XXL
боја:
бела, Црна, Сива
Сезоната за:
Пролет, Лето
Деколте:
Шпагети Рака (Прилагодливи)
Декорација:
Чипка
Повод:
Спиење, Дома
Пакет Содржина:
1 x Жените Cami Врвот

Слични понуди