Монолитен кондензатори 50v104m 0 1UF 100nf 1000 5 08 MM проред/пакет на Точноста: 20%

Монолитен кондензатори 50v104m 0 1UF 100nf 1000 5 08 MM проред/пакет на Точноста: 20%

DEN 518.40

Тековен

По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена. На пример како многу поко ориз ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн. - не ја потврди детални информации за достава на фактурата.
џиновски
1. Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација). - Оној што се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро. - Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот и двете ве молиме оставете белешка во својата цел. - Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации. - Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот. Let' s работат заедно olve на проблемот се во најраната погодност. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објект дали контактирате со нас на прво ние ќе ви olve тоа. - и двете ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме olve на проблемите. - Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор. - Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рок од 7 дена од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите на оригиналната и неоштетени предмети под ре - saleable состојба). - Објектот ќе бидат испратени со 3 дена по идентификатори На плаќање.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Слични понуди