ballroom танцува конкуренција фустани Custom size црвено стандард ballroom фустан долги ракави валцер танц облечи за жени

ballroom танцува конкуренција фустани Custom size црвено стандард ballroom фустан долги ракави валцер танц

DEN 4929.00
-5 %
DEN 5188.32

Тековен

2" 83cm-88cm/ 32.393 инчен Азија Големина Фустан Должина Биста Половината Колковите Рамо S 125cm/ 49.во доставување на нарачки, ве молиме да го пополните вашиот големина информации, ние добиваме информации ќе бидат прилагодени според вашите големина, обичај се облекуваат, не ја прифати замена, не ја прифати ќе се врати, Затоа што секој човек 's големината не е иста, ве молиме да се разбере.7" Мерења(cm/inch)2.Дел од неа се облекуваат да се прифати обичај, Страница со детали или насловите се прикажани на страницата.Треба да се прилагодите на барање, ве молиме контактирајте со нас, прво да се утврди може да се прилагоди, а потоа поднесе цел.2" 78cm-84cm/ 30.6" 97cm-102cm/ 38.2" 95cm-100cm/ 37.2" 70cm-74cm/ 27.2" 91cm-96cm/ 35.6" 66cm-70cm/ 25.3" 78cm-83cm/ 30.7"-33" 62cm-66cm/ 24. Ако имате отстранети на ознака или бил однесен, намерно оштетени, кои влијаат на вториот продажба на продавница, не го прифати враќањето, не ја прифати замена.7" 94cm-98cm/ 37"-38.
Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење.Ако се купи облека треба да се вратат или замена, ве молам, кога ќе примите фустан, веднаш контактирајте со нас и да се обезбеди дека облеката, пакување непроменети, ознака не е отстранет, не се изми, не влијае на вториот продажба, ние ќе Организираме како ќе испрати назад до Кина.9" 83cm-88cm/ 32.3" XXL 125cm/ 49.5" 87cm-92cm/ 34.2" 87cm-92cm/ 34.7" 74cm-78cm/ 29.54 см=1inch
Answer : ___________________________ Note : се облекуваат за да се прифати custom size, во доставување на нарачки, ве молиме да го пополните вашиот големина информации,
ние добиете информации ќе бидат прилагодени според вашите големина, обичај се облекуваат, не ја прифати
за замена, не ја прифати ќе се врати, Затоа што секој човек 's големината не е иста, ве молиме да се разбере
Answer : ___________________________ Note : 1.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
S045
Танц Тип:
Ballroom

Слични понуди