150pcs Природни conch школка 8 Бои на Природна Морска Ѕвезда кои Сакаат Шише морска ѕвезда DIY 1-2.5 cm мали школка adrift додатоци мини

150pcs Природни conch школка 8 Бои на Природна Морска Ѕвезда кои Сакаат Шише морска ѕвезда DIY 1-2.5 cm мали

DEN 480.00

Тековен


име : мини природна морска ѕвезда
големина : 10мм-25mm(е мала големина)
бои


Останатите карактеристики

боја:
зелена, црвена, fushia, црна, природни, портокалова, жолта, сина, nevy сина, виолетова, мешавина боја
Тема:
Маскота
Бренд Име:
Среќен Бакнеж
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Медитеранот

Слични понуди