25v220uf uf25v домашни автентични electrolytic capacitor спецификација: 220*12 јуни Точност: 20%

25v220uf uf25v домашни автентични electrolytic capacitor спецификација: 220*12 јуни Точност: 20%

DEN 318.72

Тековен

Ние разбираме понекогаш имате проблем со купувањето но, што и да е и двата ве молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни Фер и Објективни повратни информации е многу ВАЖЕН за нашиот углед и ние 'l l биде многу благодарен ако можете да контактирате со нас пред бригада Негативни/Неутрален повратни информации. На пример како многу поко ориз ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација). - Ние можеме да брод на сите производи во светот. Благодарам многу за вашето време. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.
Плаќање
1. - и двете ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме olve на проблемите. - Една година гаранција .
На Увозни давачки или Давачки
1. - Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот и двете ве молиме оставете белешка во својата цел. - не ја потврди детални информации за достава на фактурата.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Слични понуди