оригиналниот стоматолошки DTE оптички влакна scaler handpiece со LED светло HD-7L V2LED V3LED D7LED

оригиналниот стоматолошки DTE оптички влакна scaler handpiece со LED светло HD-7L V2LED V3LED D7LED

DEN 3880.00
-6 %
DEN 4128.00

Тековен


Опис
Купувачот забелешка :
100% Оригинални загарантирана
Карактеристики :
Бренд : Woodpecker (100% оригинални)
Модел : HD-7 L
ФДУ,CE сертифицирани
Монтажни рачка
Една Година квалитет гарантиран
Compatiable со Woodpecker DTE Scalers (DTE-V2 LED, DTE-V3 LED, DTE-D5 LED, DTE-D7 LED итн.)
Сосема нов и добиете од фабриката директно


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small

Слични понуди