Одговара За Субару Шумите 2017 Мат Хром Внатрешни Работи Задната Страна Чаша Носителот Трим

Одговара За Субару Шумите 2017 Мат Хром Внатрешни Работи Задната Страна Чаша Носителот Трим

DEN 1103.52

Тековен

Одговара За Субару Шумите 2016 2017 Мат Хром ABS Автомобил Внатрешни работи Задната Страна Чаша Носителот Скратува
Одговара : Субару Шумите 2016 2017
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет, Доаѓаат Од ISO 9001 Фабрика
Материјал : ABS Со Професионална Тројно Хром Позлатен
Функција : Прилог Со 3 M Само селотејп, Лесна Инсталација, Без Алатка Бара
Напомена :
1.Пред инсталацијата, имајте го на површината за чиста и сува, без песок/прашина
2.Под 15 целзиусови степени, можете да го користите фен за Коса да се загрее на производот и лепливи ленти до пред инсталација
3.Ве молиме чувајте го производот надвор од влага и прашина во рок од 24 часа по инсталација
Пакетот Вклучува :
1 PC Хром ABS Автомобил Внатрешни работи Задната Страна Купот на Капакот на Држачот за Трим


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Гаранција:
Yes

Слични понуди