ESVEVA 2018 Жените Пумпи Тока за Врвка за Чевли Западен Стил Тока Платформа Пумпи Плоштадот Висока Пета Круг Пети Жените Чевли Големина 34-42

ESVEVA 2018 Жените Пумпи Тока за Врвка за Чевли Западен Стил Тока Платформа Пумпи Плоштадот Висока Пета Круг

DEN 1584.00
-46 %
DEN 2933.28

Тековен

Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.
Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-страница
1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 2-5 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Бренд Име:
ESVEVA
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
hois-589
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Платформа
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
ДОН големина:
34 35 36 37 38 39 40 41 42
Пета Висина:
11.5 cm

Слични понуди