24 xAA Сина Color1.2VNi-МЗ 2A 3000mAh Батерија+USB Полнач

24 xAA Сина Color1.2VNi-МЗ 2A 3000mAh Батерија+USB Полнач

DEN 1295.52

Тековен


Батерии : Капацитет : АА 3000m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Тежина : Години : 17.4 g/еез
Полначот : 100% нов Recharges висок капацитет Ni-МЗ АА и AAA батерии Безбедна и ефикасна употреба на енергија Компактен и лесен Текст : A. C. 5v Излез : D. C. 1.4 V nput моќ : 2 W/p> Големина : 105 x 34 x 19 мм Многу удобен и лесен за користење
Пакет Содржина : 100% Сосема Нов 24 компјутери АА 3000m Ah Ni-МЗ Акумулатори 1 buc USB полнач
*Забелешка* За Батерија за Уреди : Камера, Блиц Светлина, Играчки, Далечински Управувач, MP3 Плеер, и др


Останатите карактеристики

Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
24
Големина:
AA
Замена На Батеријата:
No
Бренд Име:
toyofmine
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Број На Модел На:
001

Слични понуди