Висок Квалитет Baoer Сребро Клип Мат Црна Roller ball Пенкало 0.5 мм Црно Мастило Знак Пенкала со Кутија Божиќ Подарок

Висок Квалитет Baoer Сребро Клип Мат Црна Roller ball Пенкало 0.5 мм Црно Мастило Знак Пенкала со Кутија Божиќ

DEN 122.00
-15 %
DEN 144.00

Тековен

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.Трговија на големо цена Опис на Производот 1. Ви благодариме! 4. Работиме на големо и мало,ќе им понуди добра цена за нашите купувачи на големо и стари клиенти Ние само го продаде висок квалитет пенкала ! Пенкало Состојба : 100% Нов Пакет вклучуваат : Превозот 1. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Повратни информации 1.Ова е сосема нова Фонтана Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2. Имаме многу познати пенкала,имаме нашата фабрика ,и може да обезбеди првата класа на услуги и најдобар квалитет . Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Овие пенкала имаат многу боја и пишува глатко ; 3. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.


Останатите карактеристики

Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.7 mm
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Бренд Име:
Baoer
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Број На Модел На:
500
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Метал

Слични понуди