Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Audi A4 A4L B9 8W 2017 2018 е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација

Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Audi A4 A4L B9 8W 2017 2018 е Радио за Автомобил Стерео

DEN 24441.00
-28 %
DEN 33945.60

Тековен


Се врати и Гаранција : Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година гаранција за квалитет на политиката за сите наши Производи.
PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,
и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,
и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.8" инчен дигитален екран. Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас! Купувачот Трошоци враќање превозот цена.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3. Вградениот WIFI приемник.
Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) Модели
Па и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите. Поддршка воланот контрола. Built-in GPS навигациски систем. Поддршка на дигитална телевизија [ДИГИТАЛНА-T / ISDB-T/ ATSC]( Опционално ).Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер За Audi A4 A4 L B9 8 W 2016 2017 2018 е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација
Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер За Audi A4 A4 L B9 8 W 2016 2017 2018 е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација
Navi Мапата За Слободни
Ние Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / Подлога
Тоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу Софтвер
Па Само На Основните Функции на Сите во тоа. Поддршка на календарот. Поддршка Возење снимач (Опционално). Поддршка на датотека се управуваат. Поддршка на повеќе засилувачи на звук. /RMVB /Div X /Sorenson Искра /VP8 /AVS Проток итн.
Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер За Audi A4 A4 L B9 8 W 2016 2017 2018 е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација.


Останатите карактеристики

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка Може да-Автобус,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Објектот Големина:
35cm * 26cm * 23cm
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Видео CD,Mp4,WMA,DVD-RAM меморија,Mp3
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Специјални Функции:
MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Вграден GPS
Интерфејс:
Плати и Приклучок
Din:
Двојно Din
Audi Модел:
A4
Објектот Тежина:
4.5kg
Големина На Дисплеј:
10.2
ROM:
16g
A4-Година:
До 2015
Оперативен Систем:
Windows Ce
Бренд Име:
Liandlee
Материјал Тип:
собранието
Резолуција:
1024*800
Име На Модел:
За Audi A4 A4L B9 8W 2016~2018
RAM меморија:
1G
Макс Надворешна Меморија:
64g
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Од Моќ:
60
OSD Language:
Кинески (Традиционален),Кинески (Поедноставен),Англиски
Напон:
12V
OSD Language:
Руски

Слични понуди