1pc 0.3-8мм Црна Keyless Вежба Чак Шрафцигер Влијание Возачот Адаптер 1/4 6.35 mm Хексадецимален месо тело Вежба Битови Дијаметар на алат

1pc 0.3-8мм Црна Keyless Вежба Чак Шрафцигер Влијание Возачот Адаптер 1/4 6.35 mm Хексадецимален месо тело

DEN 200.00
-13 %
DEN 229.92

Тековен


Објектот Се Опише :
1. 100% Нов Бренд и Висок Квалитет
2. Тип : Чак
3. Материјал : Алуминиум легура
4. Големина : 72x24mm
5. Стегање опсег : 0.3-8mm
6. Боја : Црна
7. Електрични мелење чак .електрични мелење чак. електрични мелење делови мали електрични сендвич сендвич
Пакетот вклучува : 1pcs* Вежба Чак


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
Тип:
Центар Вежба Малку
DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
Кобалт Челик, Легури
Употреба:
Други
Број На Модел На:
GJ0109
Должина:
72x24mm
Тип:
чак
Материјал:
Алуминиум легура
Стегање опсег:
0.3-8mm
Се справи со спецификација:
Хексагонална се справи со 1/4
боја:
Црна

Слични понуди