2 парчиња/многу Симпатична kawaii пилиња Креативни гел пенкало Неутрален пенкало канцелариски материјал escolar канцеларија училиште Канцелариски материјали подарок

2 парчиња/многу Симпатична kawaii пилиња Креативни гел пенкало Неутрален пенкало канцелариски материјал escolar

DEN 71.00
-30 %
DEN 100.80

Тековен


започнете
крајот Совети :
1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!
2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1
За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3
За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 5
3, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво. Кога ќе продолжи со проверка на страница, Продавачот Попуст ќе биде автоматски се пресметуваат.;
4, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го сервисот и да ви посакам среќен шопинг! материјал : пластика
Големина : 17cm
Мастило Боја : Црна
Punto di scrittura : 0.5 mm
По пакување : 2 парчиња / многу


Останатите карактеристики

боја:
2 парчиња Боја случаен избор
Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Број На Модел На:
B249
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
ZMENGAUGUST
Пишување Точка:
0.5 mm

Слични понуди