925 Фунта Сребро Среќа Слон Студ Обетки Дама Парична Казна Накит Симпатична Животно Earring За Жени Одат Да Се Забавуваат 2018 Нови

925 Фунта Сребро Среќа Слон Студ Обетки Дама Парична Казна Накит Симпатична Животно Earring За Жени Одат Да

DEN 475.20

ТековенОстанатите карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Назад Наоѓање:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Главниот Камен:
Никој
Обликотшема:
Животните
Стил:
Симпатична/Романтичен
Сертификат Број:
877357061353897
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
yed18012
Бренд Име:
месечината&пијано

Слични понуди