Бесплатен Превозот Најдобар Квалитет Roller Ball Пенкало со Фонтана Пенкало Бизнис Картичка Случај Молив Кутија Ballpoint Пенкало за Непречено Пишување P216

Бесплатен Превозот Најдобар Квалитет Roller Ball Пенкало со Фонтана Пенкало Бизнис Картичка Случај Молив Кутија

DEN 221728.00
-34 %
DEN 335952.00

Тековен

Невозможно е за нас да ја смените вашата адреса откако ќе се испраќаат надвор. Ве молиме помогнете ни остави позитивен фидбек ако уживате во нашиот квалитет и услуга. Ви благодариме! 4. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. Ви благодариме.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен или неутрален повратни информации.
Бесплатен Превозот Најдобар Квалитет Roller Ball Пенкало со Фонтана Пен
Бизнис Картичка Случај Молив Кутија Ballpoint Пенкало за Непречено Пишување P216
Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИ
OEM Услуга : YES . Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Понекогаш тоа е побрзо, а понекогаш не. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.


Останатите карактеристики

Тип:
Ballpoint Пен
Бренд Име:
Emoshire
Број На Модел На:
P216
Пишување Точка:
0.5 mm
Материјал:
Дрво
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО:
1pc Dropshipping
Ballpoint Пенкало Тип:
Ballpoint Пен
Број На Модел На:
Ballpoint Пен
Промотивни Пен:
Yes
is_customized:
YES
Употреба:
Канцеларијата За Пишување, Пишување Училиште
Прилики 1:
Рекламирање, Промоција, Деловни Подароци, Фестивали
Прилики 2:
Роденден, Свадба, Награди, Спомен, Годишнина
Прилики 3:
Прослави, Свеченото Отворање, Односи Со Јавноста
ОЕМ:
ДА, прилагодено лого на располагање

Слични понуди