Нова Мода Appliques Жени Шопинг Ранец!Топла Кинески стил Appliques Дама Ранци врвот на повик Мулти-користете Tassle Backracks

Нова Мода Appliques Жени Шопинг Ранец!Топла Кинески стил Appliques Дама Ранци врвот на повик Мулти-користете

DEN 1459.00
-24 %
DEN 1919.52

Тековен


детали за производот :
Големината е за 38*29*17cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 1-2cm јаз)
.1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугите
Никакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!
2 : Вашата 5-ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5-satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5-Ѕвезда повратни информации !
3.Ако имате било quention.ве молиме оставете ја вашата e-mail на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!
Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !
pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред. однапред ви благодариме
Внимание Како различни компјутерски приказ на бои различно,и бојата можеби е малку разлика од реалните предмети,но ние може да гарантира стил е иста,но можеби некои не се исти перформанси на различни тела, како што се на модели.Се надевам дека ќе може да го разбере.ви благодариме однапред!


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Декорација:
Копчето,Appliques,Tassel
Бренд Име:
Twinssl&Doublesl
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број На Модел На:
alwm065005
Техника:
Втиснување
Ранци Тип:
Внатрешна Рамка
Стил:
националната
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
маска
Главен Материјал:
Памук Ткаенини

Слични понуди