3-axis CNC Рутер гравирање,мини cnc машина линеарна железнички

3-axis CNC Рутер гравирање,мини cnc машина линеарна железнички

DEN 6720.00

Тековен

com/MJUNITmarch
Instagram : www. Исто така, ние ќе ве остават позитивен фидбек.
КОНТАКТ СО НАС НА :
Dongguan MJUNIT Прецизност Механички Co. Ние ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа.mjunit
Твитер : https : //twitter.
Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или е-пошта.3-axis CNC Рутер гравирање,мини cnc машина линеарна железнички
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас а исто така ни остави 5 ѕвезди оценка.
Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас.com/store/617865
Адреса : 1 Кат, Зграда Бр 23, Hua Ke Ченг, No.com/mjunitmarchyu
Aliexpress : www.com
Facebook : www. Ви благодариме. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција или сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине било повратни информации, ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. 2 Wan Дао Патот, Daojiao Таун, Dongguan Сити, Провинцијата Guangdong, Кина 523182
.,Ltd
Контакт : Март Ју
Тел : +86 180 2898 2881
QQ : 402333592
Skype : март.yu
Wechat : +86 180 2898 2881
Whatsapp : +86 180 2898 2881
Веб-страница : www.
Превозот цена може да се разликуваат врз основа на вашиот вистински предмети потреби, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета испорака такса.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
MJ45
Бренд Име:
mjunit
Водич Ширина или Дијаметар:
45mm
Водич Должина:
0~4 милиони

Слични понуди