SG1577DYA SG1577 LNK6776V THX1013H HD74LS240P SG6105ADZ MIP382 TE02NY2 TE02 SP7623HP MIP9L02 PS229

SG1577DYA SG1577 LNK6776V THX1013H HD74LS240P SG6105ADZ MIP382 TE02NY2 TE02 SP7623HP MIP9L02 PS229

DEN 8.64

Тековен


Ви благодариме!.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress.
(4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација, купувачот треба да се напишани на полно име. Сите производи гаранција 3 месеци. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен.
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Кина Пост Стандард Express, Хонг Конг Пост, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава
Некои од Европските земји од Страна на локација за подигнување на Глобалната Mail
Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
Со DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
Замена/Exchange/Наплата
(1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА.
(3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса.


Останатите карактеристики

Напон:
1
Моќ Дисипација:
2
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
2
Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Пакет:
натопи
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
1
Примена:
компјутер

Слични понуди