KIVN Накит Цвет CZ кубни Циркони Женска Девојки Студ Свадба Булчински Симулирани Бисер Обетки Роденденски Подарок 6pcs Многу Големо

KIVN Накит Цвет CZ кубни Циркони Женска Девојки Студ Свадба Булчински Симулирани Бисер Обетки Роденденски Подарок

DEN 1853.00
-22 %
DEN 2375.52

Тековен


Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика.. најдобрите Продавачот! Одлична цена!100% Гаранција За Квалитет !Брза Испорака - Лесно Се Враќа
Не венчаница е комплетна без бисери. Овие булчински симулирани бисер капка обетки со отвори кубни циркони акценти се направени во teardrop лустерот форма за прекрасен поглед да се носат за најсреќниот ден од вашиот живот. CZ лустерот капки, исто така, направи голем дар да им даде на вашата свадба партија. Во јуни birthstone е елегантно демонстрирани во овие симулирани бисер и кубни циркони обетки. Нашите родиум позлатен кубни циркониум и симулирани бисер обетки се направени за да блесне повеќе и да се спречи tarnishing. Блескави симулирани бисер обетки функција круши во облик на кубен циркони украсен рамки опкружуваат прозрачна 10мм симулирани бисер. овие родиум позлатен обетки имаат удобно се чувствувам во сензационални цена и да се направи прилично стил изјава. Фустан се појави со овој пар на популарната уво иглички те Прави повеќе атрактивна и шармантна Лесно да се стави на и за полетување;Одличен подарок за посебни еден Микс-исти, лесно да се пар со вашиот разни видови на носење Совршен додаток за да ги истакнуваат вашиот изглед.


Останатите карактеристики

Метална боја:
родиум
Главниот Камен Боја:
бела, тиркизна
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
21PE269
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
KIVN
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Дувачкиот

Слични понуди