Нова Мода Appliques Жени Шопинг Мала торба!Топла Сите натпревар секојдневен Дама Рамо&Чанта Топ Машки Мулти-користете Appliques Превозникот

Нова Мода Appliques Жени Шопинг Мала торба!Топла Сите натпревар секојдневен Дама Рамо&Чанта Топ Машки Мулти-користете

DEN 1145.00
-24 %
DEN 1506.72

Тековен


детали за производот :
Големината е околу 28*19*10см (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 1-2cm јаз)
.1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугите
Никакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!
2 : Вашата 5-ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5-satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5-Ѕвезда повратни информации !
3.Ако имате било quention.ве молиме оставете ја вашата e-mail на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!
Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !
pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред. однапред ви благодариме
Внимание Како различни компјутерски приказ на бои различно,и бојата можеби е малку разлика од реалните предмети,но ние може да гарантира стил е иста,но можеби некои не се исти перформанси на различни тела, како што се на модели.Се надевам дека ќе може да го разбере.ви благодарам однапред!!


Останатите карактеристики

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
Twinssl&Doublesl
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Beading,Appliques,Занитвам
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обликот:
Школка
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Стил:
националната
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
alwmf053002
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Повод:
Разноврсна

Слични понуди