Шарм Бохемски жените earring Гроздобер Шупливи цвет и лист Водител на Черепот обетки за жените Етнички Антички Природен камен обетки

Шарм Бохемски жените earring Гроздобер Шупливи цвет и лист Водител на Черепот обетки за жените Етнички Антички

DEN 43.00
-29 %
DEN 60.96

Тековен


Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.


Останатите карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
EXYNLON
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
is_customized:
No
Број На Модел На:
E020956-97
боја:
истата слика
фабрика:
Yes
Е Прилагодена:
Yes
Повод:
Партијата; Подарок; Anniverrsary; Ангажман
Место на Потекло:
Кина
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Класичен;Етнички;Романтични;Секојдневен;Fashion
ОДГОВАРА ЗА:
Млади И Зрелост Жени
Продажба mothods:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping
Бесплатен превозот :
Кина пост

Слични понуди