Алуминиум Rearview Страна Мотоцикл Огледало Монтажа Adatpers Менгеме Држачот За Kawasaki Ninja 600 ZX6R 2009 - Мото Додатоци

Алуминиум Rearview Страна Мотоцикл Огледало Монтажа Adatpers Менгеме Држачот За Kawasaki Ninja 600 ZX6R 2009

DEN 817.92

Тековен

ни ги испратите на екранот . (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ви помогнат да се реши овој ПОБРЗО и да ви ги задоволи ~
. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди позитивни .Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.ние ќе ви даде Најдобри попуст Или Убав подарок во вашето следно купување
2.
За по-продажбата на услугата :
Ние сме посветени безусловна политика на враќање на секоја вредност на клиентите за три месеци. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО
7.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Напомена :
Да се увери што може да се најде модел/година на вашиот motocycle во следат Fitment пред вашата нарачка.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Слика Детали :
1. АКО не сте задоволни со нашата предмети и услуга .ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние секогаш се обидуваме да обезбеди висок квалитет на производите и најдобрите servise за секого.
Fitment :
За Kawasaki Ninja 600 ZX6 R 2009-
Функција :
Тежина : 126g
Состојба : 100 % сосема нов
Боја : Како на вашиот избор
Материјал : Алуминиум
Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет и многу издржливи
Пакет : 1 Пар Огледало Монтажа Adatpers
Инсталација Забелешка : Лесен за Инсталација и Без Настава се Вклучени.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Тежина:
126g
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Име На Модел:
За Kawasaki Ninja 600 ZX6R 2009-
карактер 1 :
Огледало Монтажа Adatpers
карактер 2 :
Странични Ретровизори & Додатоци
боја:
Како се покаже слика

Слични понуди