Amlucas Квалитет Риболов Wobblers 7cm 10.2 g Crankbait 5 бои iscas artificiais Тешко Мамка Minnow Мами Риболов Справи WE73

Amlucas Квалитет Риболов Wobblers 7cm 10.2 g Crankbait 5 бои iscas artificiais Тешко Мамка Minnow Мами Риболов

DEN 53.00
-45 %
DEN 95.52

Тековен


.
Функција :
Бренд : Amlucas
Тежина : 10.2 g/0.36 оз
Должина : 7cm/2.76 во
Нуркање Длабочина : 0.3-0.6 m
Тип : Чудак
Материјал : ABS
Квалитетот куки : 2x Силна Treble Куките
Прстен : Силна Рамен Прстен
Целна Риба : Трева крап,Одење сом,Pikes,Yellowcheck крап,бас
Пакет Листата :
1 * Риболов Намамат


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
тешко мамка
Должина:
7cm/2.76 во
Тежина:
10.2g/0.36oz
Нуркање длабочина:
0.3-0.6 M
is_customized:
yes
Тип:
Чудак
Материјал:
ABS
Квалитетот Куките:
2x Силна Treble Куките
прстен:
Силна Рамен Прстен
Целна Риба:
Трева крап,Одење сом,Pikes,Yellowcheck крап,бас

Слични понуди