Директна Продажба На Длабока Црвена Гранат Кубни Циркони Овална Форма Златна Боја Трендовски Накит Studs Обетки S1923

Директна Продажба На Длабока Црвена Гранат Кубни Циркони Овална Форма Златна Боја Трендовски Накит Studs Обетки

DEN 584.00
-39 %
DEN 957.60

Тековен


Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.
Топло Совети :
Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!
Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!
Превозот :
Тоа ќе капи за 30-45 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.
Ние го цениме вашето разбирање и трпение!
Плаќање :
Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.


Останатите карактеристики

Главниот Камен Боја:
Црвена
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ЌЕ CHUANG
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
S1923
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
злато боја
Назад Наоѓање:
Вртете Назад (пирс)
квалитет:
ААА+ Квалитет
превозот време:
Еден Работен Ден
Земја на Производство:
Хонг Конг
Главниот Камен:
топаз
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични понуди