Луксузен Подарок Сет Пенкало jinhao 156 метал Црна Фонтана Пенкало со 0.38 mm Nib Висок Квалитет Метал Пенкала со Мастило Бесплатен Превозот

Луксузен Подарок Сет Пенкало jinhao 156 метал Црна Фонтана Пенкало со 0.38 mm Nib Висок Квалитет Метал Пенкала

DEN 78.00
-14 %
DEN 91.20

Тековен

Повратни информации : Вашето задоволство е наша извршување, па ако има нешто да се направи сте незадоволни (вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа), ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.EMS Ќе се 7-12working дена,треба да ја плати превозот цена. Ве молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.DHL Ќе се 5 - 7working дена,треба да ја плати превозот цена. Ние нудиме 3 превозот метод како што е подолу : 1.Кина пост пошта Ќе потрае околу 5~9 недели,Ние ќе брод за слободни многу земја со Кина пост mail.
Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија.
Враќање & наплата :
Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. И сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Испорака : Превозот ќе се организира во рок од 5 дена по comfim плаќање. Ако било какви проблеми за следење на информации , pls контактирајте со нас пред да се стави ред да го оспори.


Останатите карактеристики

Тип:
фонтаната пен
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пишување Точка:
0.38 mm
Пакување:
Лабава
Nib Тип:
Стандарден Тип
Бренд Име:
JINHAO
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
пишување
Број На Модел На:
156

Слични понуди