HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Шарени леб 3D Везови Крстот Бод Мозаик Дома Декор Подарок A01666

HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Шарени леб 3D Везови Крстот Бод Мозаик Дома Декор

DEN 199.00
-0 %
DEN 199.20

Тековен

Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на вашиот слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам ti со други купувачи во целиот свет. Тоа зависи од големината на сликата. Вметнете ја круг крајот на dotting пенкало во dotting цемент (притисни тешко да се задржи на цемент во место).Пријатели од руската Федерација треба да се обезбеди Пасош Информации кога испратите Ali Express Премиум Превозот, SPSR и Пони Експрес. И ние обезбеди Дијамант Додаток Услуга. По завршувањето, малку притиснете надолу на дијаманти со вашата рака или книга да се осигура дека дијамантите се цврсто прикачени.
Некои Други Услуга
1. Се однесува на споредба маса на платно да се идентификуваат секоја дијамант број и соодветната печатена број на платно. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи.
3、кутија е доволно силна за да се заштити производот, но кутија може да се добие малку оштетување за време на транспортот.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите. Алатките вклучуваат dotting пенкало, пинцети, dotting cemeent, мали торби, плоча. Користете круг крајот на пен да се држиме дијамант и малку притиснете надолу за да се отстранат било какви дополнителни цемент. Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 17 : 30 Москва Време 03 : 30 до 12 : 30 НАС Pacific Time 17 : 30 до 02 : 30 холандски Време 02 : 30 до 11 : 30
За Превозот
Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 23 дена Холандија 12 ~ 15 дена сад 14 ~ 19 дена Шпанија 13 ~ 17 дена Франција 13 ~ 17 дена Велика Британија на 10 ~ 13 дена Украина 16 ~ 21 дена Другите 15 ~ 30 дена
1.


Останатите карактеристики

Големина:
Square Drill 15x15cm, Round Drill 15x15cm, Square Drill 20x20cm, Round Drill 20x20cm, Square Drill 25x25cm, Round Drill 25x25cm, Square Drill 30x30cm, Round Drill 30x30cm, Square Drill 35x35cm, Round Drill 35x35cm, Square Drill 40x40cm, Round Drill 40x40cm, Square Drill 45x45cm, Round Drill 45x45cm, Square Drill 50x50cm, Round Drill 50x50cm, Square Drill 55x55cm, Round Drill 55x55cm, Square Drill 60x60cm, Round Drill 60x60cm, Square Drill 70x70cm, Round Drill 70x70cm, Square Drill 80x80cm, Round Drill 80x80cm, Square Drill 90x90cm, Round Drill 90x90cm, Square Drill 100x100, Round Drill 100x100, Square Drill 120x120, Round Drill 120x120
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Бренд Име:
Homfun
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Дијамант форма:
Плоштадот/Круг
Употреба:
Дома декорација/Ѕидот налепници/подарок
За Дијаманти:
100% целосна Плоштадот & Круг вежба
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Дијамант Тип:
3D , 5D
квалитетот на производот:
добро
Испорака Брзина:
брзо
платно пакет:
Навивам , Избегне Набори

Слични понуди