camaTech Мека СТП Кожа Преку Рамо, Рака Врзивно Ропство Ограничувања Назад Рака Лисици Ракавица Жените се Отвори Градите се Подигнат Секс Играчки

camaTech Мека СТП Кожа Преку Рамо, Рака Врзивно Ропство Ограничувања Назад Рака Лисици Ракавица Жените се Отвори

DEN 1199.52

Тековен

Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако имате било какви прашања, pls не двоумете се да ни e-mail : Нашата работното време е 17 : 00-06 : 00 [Pacific Time](Освен недела)
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
. Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег). ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 40 дена да се вратат од денот таа е примена.50 инчи Одговараат за жена Помалку Од 60 KG
Пакет се Вклучени : 1x Назад Рака Врзивно Темперамент
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Карактеристики : да се Даде сосема ново значење на "вратоврска, кои ги врзува"! Оваа ракави е изработена од мек, stitched, Мека СТП кожа.
Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, ви Благодарам многу. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата е потврдена. (Освен некои земји и APO/FPO). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на, ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. A D-прстен е додадена на крајот како точка на прилог за ропството употреба.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Непристојни Слика:
No
Големина:
Adjustable, One Size Fits Most
Бренд Име:
camaTech
Материјал:
СТП Кожа
Број На Модел На:
MA340
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Назад Рака Врзивно средство, BDSM Ропство
боја:
Црна
Пол:
Жените и Лезбејките, Роб и Двојки
Пакет:
Дискретна пакет
Должина На Ракав:
80СМ/31.50
Функција:
Преку Рамо, Се Изложуваат Гради

Слични понуди