МНОГУ 5 M30 x 1.5 mm Метрички машки Алуминиум Нивото на Маслото пред Стакло на Прозорец за Хексадецимален Главата за воздушниот компресор Менувачот

МНОГУ 5 M30 x 1.5 mm Метрички машки Алуминиум Нивото на Маслото пред Стакло на Прозорец за Хексадецимален Главата

DEN 265.44

Тековен

Материјал : Алуминиум
Применува : Воздушен Компресор,Менувачот
Конекција : M30x1.5mm Метрички Машки Конец.
Секој обид за 5 КОМПЈУТЕРИ!
Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!


Останатите карактеристики

Структура:
Проверете
Тема:
m30x1.5mm

Слични понуди