ZhiYuSun НА 389 3.5 инчен Resistive touch screens 3.5 инчен 4 линии екран осетлив на допир 76mm*62mm екран бесплатен превозот СТАКЛО заварување тип

ZhiYuSun НА 389 3.5 инчен Resistive touch screens 3.5 инчен 4 линии екран осетлив на допир 76mm*62mm екран

DEN 378.24

Тековен


трговски опис
Zhi Yu Sun НА 389 3.5 инчен Resistive touch screens 3.5 инчен 4 линии екран осетлив на допир 76mm*62mm екран бесплатен превозот СТАКЛО заварување тип
Стоката е во парк!!!


Останатите карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
ВО 389
Бренд Име:
ZhiYuSun
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Слични понуди