Комбо два во еден мермер модели фото снимајте модна фотографија во позадина се уште живот снимање новороденче оркестарот партија

Комбо два во еден мермер модели фото снимајте модна фотографија во позадина се уште живот снимање новороденче

DEN 460.00
-31 %
DEN 666.72

Тековен

Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти.Резолуцијата најмалку 300dpi. Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-450cm. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.
Напомена : позадина заграда не е вклучена.Пад на превозот 6.Валани испраќање позадина 3. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Тоа е префериран избор за фотографи.


Останатите карактеристики

Големина (мм):
Тип:
Спреј Насликани
Стил:
Сценско
Број На Модел На:
Allenjoy
Бренд Име:
Allenjoy
Материјал:
тенка винил
Пакет укината,валани контактирајте со нас:
Шон#globalego.cn
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни
Пакет:
CMOS

Слични понуди