95% нов Висок квалитет моќ одбор Плоча KLV-40R470A 40R476A 1-888-121-11 APS-349

95% нов Висок квалитет моќ одбор Плоча KLV-40R470A 40R476A 1-888-121-11 APS-349

DEN 1584.00

Тековен

Ова е многу важно и ќе се заштитат нашите добивка. 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
(8) За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Регулатива и сугестии :
(1) Ние го прифаќаме само Али-плати тука.
(6) ве Молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail,кога ќе примите проблематична производ.
5>> ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина.


Останатите карактеристики

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Бела
is_customized:
Yes

Слични понуди