Моден Snap Накит Метал Меѓусебно Кадар Прстен Одговара Мини 12mm Snap Копчето Прстени За Жените Партија Подарок

Моден Snap Накит Метал Меѓусебно Кадар Прстен Одговара Мини 12mm Snap Копчето Прстени За Жените Партија Подарок

DEN 48.00

ТековенОстанатите карактеристики

Прстен Големина:
7
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Функција:
Порака Потсетник
Повод:
Партија
Површината Ширина:
12mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
ZH042
Бренд Име:
XINNVER
Пол:
Унисекс
накит:
snap накит
Одговара прилепува:
копчето прилепува
snap:
DIY snap прстени
прстен:
моден накит
is_customized:
yes

Слични понуди