5 ИГЛИЧКИ НА OFF 12V 24V Водоотпорен Автомобил Брод Морски Автобус Камион Зелена LED Светло Рокер Switch ФАХ СВЕТЛА ЗА ARB CARLING NARVA 4x4

5 ИГЛИЧКИ НА OFF 12V 24V Водоотпорен Автомобил Брод Морски Автобус Камион Зелена LED Светло Рокер Switch ФАХ

DEN 335.52

Тековен

Ние ќе ги провери и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на packge. (исклучува време на викендите и празниците)
Ние брод на САД од страна на e Packet.)
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 28 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.(Освен РУСИЈА,ШПАНИЈА,БРАЗИЛ,МЕКСИКО,БЕЛОРУСИЈА и така натаму. Ние ќе го организира наплата и reship. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Тоа трае околу 7 - 20 работни дена.
Во случај на објектот се неисправни кога ќе се добие тоа, ве молиме контактирајте со нас.
Достапни во Зелена LED
Оценка : 20 A 12 V DC
10 A 24 V DC
Големина на Вежба : 37. Нормално, налози ќе бидат обработени и веднаш испратени на 24-48hrs, па ние НЕ прифаќаме никакви e-mail/Message предвид пред или откако ќе нарачки.
Опис
Еден Пол Единствен Фрли НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ
Црна цврста површина рокер.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Други Политики :
Сите предмети биле тестирани и се прегледуваат внимателно пред да биде испратен. Ви благодариме !. Ве молиме оставете белешка кога остварувате плаќање ако имате било какви посебни барање (бои/големина). Плаќањето мора да се примени во рок од 3 Дена од датумот на купување. Овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме да ги прочитате сите услови внимателно кога ќе го купите.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
BANDC
Материјал Тип:
Црна цврста површина рокер.
Објектот Должина:
3.72cm
Година:
2018
Име На Модел:
649
Тип На Објект:
Прекинувачи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
55g
Објектот Ширина:
2.12cm
Специјални Функции:
2 светилка

Слични понуди