Tsai Фан моторните топката вентил 3/4 SS304 DC5V електричен вентил 2/3/5/7 жици за контрола со индикаторот и прирачник замени

Tsai Фан моторните топката вентил 3/4 SS304 DC5V електричен вентил 2/3/5/7 жици за контрола со индикаторот

DEN 1384.00
-11 %
DEN 1555.68

ТековенОстанатите карактеристики

Спецификација:
DN20 BSP Thread, DN20 NPT Thread
Напон:
DC5V
Жици За Контрола На:
CR201, CR301, CR501, CR702
Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Бренд Име:
Tsai Фан
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Порт Големина:
DN20
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
TF20-S2-Б
Actuator Режим:
Со Manual (Рачно) И Настава
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
моќност:
DC5V електрична енергија
Големина:
DN20, 3/4
Напон:
DC5V
Вентил тело материјал:
SS304
индикатор:
Yes
прирачник замени:
Yes
Инсталации метод:
2/3/5/7Wires
Тема:
BSP или NPT

Слични понуди