фрижидер магнет mijas шпанија зграда дизајн

фрижидер магнет mijas шпанија зграда дизајн

DEN 191.52

Тековен


1, Име : фрижидер магнет mijas шпанија зграда дизајн
2, Материјал : Смола,Polyresin(Животната Средина Заштита На Производот)
3,Големина : 6.8*5.1 cm
4,Боја : Слика
5,Печатење : Машина за печатење
6, Употреба : дома декор, подарок, сувенири, notpad
7, Карактеристики : A. Може да се стави на железо материјал како фрижидер и машини за перење
Б. Безбедни и Не-токсични, а исто така и безбеден за децата
C. Идеален за промоции цели


Останатите карактеристики

Материјал:
Смола
Тема:
Пејзаж
Регионален Функција:
Европа
Големина:
6.8*5.1cm
Точка Бр.:
YC17585
Материјал:
Смола
боја:
Слика /custom
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Сувенир подарок,брус оркестарот ,рекламирање материјали, промотивни подароци
дизајн:
ОЕМ ПРИФАТЛИВО
логото:
Прилагодено Лого
Стил:
Сценографијата
Печатење:
машина за печатење

Слични понуди