1 Кеса 10g Bady Уметност Сјајот Phosphor Светлечки Слика во Прав DIY Флуоресценција Прашина Светат во Темно Тело Боја Пигмент на Кожата

1 Кеса 10g Bady Уметност Сјајот Phosphor Светлечки Слика во Прав DIY Флуоресценција Прашина Светат во Темно

DEN 44.00
-13 %
DEN 50.40

Тековен


Спецификација :
Материјал : Прав
Тежина : 11g Прибл.
Боја : 9 бои на располагање.
Пакување : opp вреќа (Други предмети не се вклучуваат)
Пакет Содржина :
1 x 11g светлечки прав
Answer : ___________________________ Note :
Треба претходно изложеност под УВ светлина или светилка
Користи опсег :
Во Хартија / керамички / гипс / ѕид / дрво / стакло / од пластика / облека, итн. Светилки или прибор објект површина сликарство, графити, декорација.
Инструкции :
1 : Мешаат ова со Ноктите глеѓ, тоа ќе биде ФАНТАСТИЧНА во темница !
2 : се Меша со вода за да ја Облеката и се подготви она што го сакате, а потоа во текот на ноќта, исто така, се ФАНТАСТИЧНИ!
3 : Комбинирајте го ова на вашиот велосипеди Мотори итн.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
БУ-Bauty
НЕТО-WT.:
0.011 kg
Број На Модел На:
MR1433-01
Количина:
1 торба
Состојка:
во прав
Тип:
Телото Боја

Слични понуди