DIYABEI Нови За OPPO A39 A57 5.2 Случај Hight Квалитет СТП Кожа Стојат Случај Луксузни Флип Кожа Покритие За OPPO A39 A57

DIYABEI Нови За OPPO A39 A57 5.2 Случај Hight Квалитет СТП Кожа Стојат Случај Луксузни Флип Кожа Покритие За

DEN 214.00
-5 %
DEN 224.64

Тековен

DIYABEI Нови За OPPO A39 A57 5.2" Случај Hight Квалитет СТП Кожа Стојат Случај Луксузни Флип Кожа Покритие За OPPO A39 A57


Останатите карактеристики

Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
OPPO
дизајн:
бизнис
Бренд Име:
diyabei
Мало Пакет:
No
Големина:
5.2
Тип:
Флип Случај
боја:
Покаже како Слика
is_customized:
Yes
Тип:
Случај
Број На Модел На:
За OPPO A39 A57 5.2

Слични понуди